tel. 609 169 536
strona główna mapa witryny dane teleadresowe

nagrobki, kamieniarstwo,
grawerowanie laserowe

o naszej firmie

Od wielu lat z powodzeniem funkcjonujemy na gorzowskim rynku kamieniarskim. Specjalizujemy się w produkcji nagrobków, zarówno z kamienia polskiego, jak i z kamieni pochodzących z całego świata.

Oferujemy nagrobki wykonane zarówno na podstawie jednego z kilkudzesięciu wzorów gotowych, jak i nagrobki na zamówienie. Własny warsztat i nowoczesny park maszynowy pozwalają nam sprostać wszelkim, nawet nietypowym zamówieniom.

Gotowe wzory nagrobków mogą Państwo zobaczyć zarówno na naszej stałej ekspozycji na naszym placu przy ulicy Żwirowej oraz w galerii wzorów na naszej stronie internetowej.

Rejonem naszego działania jest Gorzów Wielkopolski i inne miejscowości regionu lubuskiego, ale równocześnie przyjmujemy i realizujemy zamówienia z całej Polski, a także z zagranicy.

Oprócz produkcji nagrobków, która jest podstawą działalności naszej firmy, oferujemy Państwu usługi brukarskie oraz szeroką gamę usług związanych z kamieniarstwem budowlanym - schody kamienne, parapety kamienne, blaty, obudowy kominkowe i wiele, wiele innych.

Uzupełnieniem naszej oferty związanej z nagrobkami jest grawerowanie laserowe, pozwalające nam na tworzenie wysokiej jakości portretów, tablic napisowych itp.

Ze szczegółami naszych usług mogą Państwo zapoznać się w dziale oferta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.wzory nagrobków